П'ятниця, 08 червня 2018 06:18

День захисту дітей

Вже третій рік поспіль студенти факультету іноземних мов НДУ ім. Миколи Гоголя набувають досвіду роботи в літніх мовних таборах та на пришкільних майданчиках міста Ніжина.

Перед початком роботи майбутні вожаті набувають досвіду під час 5-денного тренінгу, на якому вчаться інноваційним формам роботи з дітьми (в кінці отримують сертифікат). Студенти  проводять табірні заходи, збирають велику кількість навчальних матеріалів, опановують інноваційні форми та методи виховної роботи з учнями.

Цього року мовні табори відкрито у гімназії № 3, ЗОШ № 10, ЗОШ № 15, в НВК «Престиж».

4 червня 2018 року на базі ЗОШ №10 м. Ніжина було розпочато роботу мовних таборів.

До Дня захисту дітей перед школою зібралися вчителі, учні, студенти – учасники культурного дозвілля, яке буде поєднуватися з вивченням іноземних мов в період з 1 по 20 червня. Кожен мовний табір виступив,продемонструвавши англійською свою назву, співаючи і танцюючи, запалюючи всіх присутніх, піднявши настрій.

Пропонуємо переглянути нашу невеличку фотовиставку.